Anahtar Teslim İnşaat

Anahtar Teslim İnşaat

Anahtar Teslim İnşaat Sözleşmesi, Maliyeti, m2 Maliyetleri, Firmalarından biri olan Burhan Sevinç Mimarlık Ofisi ; Anahtar Teslim Ev, Villa, Müstakil Ev yapmaktadır.

Bir yapının satın alınmadan veya kiralanmadan önce yapı ile ilgili tüm işlemlerin tamamlanması ve müşteriye yapının eksiksiz bir şekilde sunulmasına Anahtar Teslim İnşaat denilmektedir. Anahtar teslim inşaatlar pek çok avantajı da beraberinde getirmektedir.

 • Tüm işlemlerin tamamlanmış olmasından dolayı taşınmadan önce alçı, boya, parke gibi işlemler için beklenilmesi gerekmez.
 • Yapı içerisinde direkt yaşanmaya başlanır.
 • Elektrik, su ve doğalgaz tesisatlarının uygunlukları gerekli kuruluşlar tarafından onaylandığı için ekstra bir evrak işi ile uğraşa girilmemektedir.

Anahtar teslim olarak gerçekleştirilen anlaşmalarda, asıl amaç müşterinin yapıyı kullanılabilir şekilde devralması ve yapıya dair ekstra bir masraftan kaçınılmasıdır.

Anahtar Teslim İnşaat Sözleşmesi

Yüklenici firma ile müşteriler arasında imzalanan Anahtar Teslim İnşaat Sözleşmesi genellikle topraktan veya maketten konut alımında tercih edilmektedir. Bu sözleşme sayesinde yapıyı satın alacak olan kişi, yapıyı inşa eden çalışanların giderleri veya yapının inşası için gerekli malzeme ve ekipmanlar için gerçekleştirilen harcamalarla hiçbir zaman ilgilenmek zorunda olmamaktadır.

Yüklenici olan firma ile imzalanan bu sözleşme sayesinde inşaat projesi başlatıldıktan sonra yapılması gereken ödemeler, sözleşme vasıtasıyla kontrol edilebilirken kişi ve yüklenici firma arasında herhangi bir anlaşmazlık yaşanması durumunda da sözleşme maddeleri esas alınarak gerekli yasal işlemler yürütülmektedir. Taraflarca imzalanan bu sözleşme ayrıca, yüklenici firmaya ait olan sorumlulukları da kanıtlar nitelikte olmaktadır. Dolayısıyla bu sözleşme maddelerinin ayrıntılı irdelenmesi ve tarafların fikirlerinin ortak beyan etmeleri son derece önemlidir.

Anahtar Teslim İnşaat Maliyeti

Anahtar teslim inşaat projelerinde maliyeti etkileyen pek çok unsur vardır. Yapının temelinden çatısına kadar olan tüm aşamaları bünyesinde barındıran anahtar teslim projelerde,

 • Yapı içerisinde kullanılacak olan fayanstan seramiklere,
 • Alçıdan boya türlerine,
 • Parke seçiminden kapı – pencere ürün özelliklerine,
 • Merdiven kaplamalarından korkuluk cinsine,
 • Çatı kaplama malzemesinden tercih edilen yalıtım malzeme türüne kadar yapı içerisinde kullanılan her farklı ürün inşaat maliyetini etkilemektedir.

Anahtar Teslim İnşaat Maliyeti üzerinde farklı fiyat değerlerinin oluşmasında yapıda kullanılan çimento, agrega ve kumun teknik özellikleri de büyük bir etki gösterirken ayrıca yapıda kullanılan demir donatı miktarı ve inşa edilecek evin metrekaresi demaliyeti değiştiren unsurlar arasında yer almaktadır.

Anahtar Teslim İnşaat m2 Maliyetleri

Yapılan her yeni inşaat sürecinde malzeme fiyatlarında olan değişikliklere eşlik eden işgücü maliyetleri nedeniyle yapıların değerleri birbirinden farklılık göstermektedir. Anahtar teslim projelerde maliyet hesabı, yapının sahip olması planlanan m2 ölçüsü baz alınarak gerçekleştirilirken yapının sahip olacağı oda sayısı da bu maliyetin belirlenmesinde kıstas alınan ölçülerden bir diğeridir.

2021 yılı işgücü ve malzeme fiyatları esas alınarak yapının sahip olduğu oda sayısı ve ortalama m2 ölçüsü ile yapının 1 m2’sinin oluşturabileceği Anahtar Teslim İnşaat m2 Maliyetleri genel olarak şu şekilde listelenebilmektedir:

 • 1+1 – 60 m2: 2500 TL
 • 2+1 – 85 m2: 2250 TL
 • 3+1 – 100 m2: 2000 TL
 • 4+1 – 130 m2: 1900 TL
 • 5+1 – 175 m2: 1850 TL
 • 200 m2 (Dubleks): 1800 TL

Yukarıda sıralanan değerler ortalama bir yapı için geçerli olup yapı içerisine eklenen her yeni malzeme ile bu değer artış veya azalış gösterebilmektedir.

Anahtar Teslim İnşaat Firmaları

Günümüzde müstakil evler üzerine olan ilginin yoğun bir şekilde artması ile piyasada pek çok Anahtar Teslim İnşaat Firmaları yer almaya başlamıştır. Ancak her firma aynı profesyonellikte hizmet sunmayarak bazı firmalarda bu süreçte kişilerin mağdur olmalarına neden olabilmektedir.

Anahtar teslim inşaat sektöründe hizmet veren firmaların gerekli eğitimleri tamamlamış, alanında bilgi ve birikim sahibi, işe hakim kişilerden oluşması gerekmektedir. Ayrıca firmaların gerek malzeme gerekse de Türkiye Bina Deprem Yönetmeliği kurallarına uygun projeler hazırlayabilmesi ve bu projeleri eksiksiz şekilde hayata geçirebilmeleri de son derece önemlidir.

Anahtar teslim inşaat yaptırmak isteyen kişilerinde bu süreçte firmaları çok iyi şekilde araştırmaları ve yapılan sözleşmelerin aşama aşama doğru uygulandığından emin olmaları gerekmektedir.

Anahtar Teslim İnşaat Yapım Sözleşmesi Örneği Word

Anahtar teslim inşaat yaptırmak isteyen kişilerin yüklenici firma ile aralarında imzalanacak olan sözleşmelerin maddelerini de çok iyi analiz etmeleri gerekmektedir. Bunun için sözleşme imzalamadan önce bazı Anahtar Teslim İnşaat Yapım Sözleşmesi Örneği Word incelemeleri, gerekirse bu maddeleri uzman kişilerle birlikte değerlendirmelidir.

Anahtar Teslim Ev

Yorucu ve kalabalık şehir hayatından uzaklaşmak isteyen kişiler, daha sessiz alanlarda müstakil Anahtar Teslim Ev yaptırma hayalleri kurmaktadır. Bizlerde Burhan Sevinç Mimarlık Ofisi olarak hizmet verdiğimiz anahtar teslim inşaat sektörümüzde müşterilerimizin hayallerini gerçekleştirmek amacıyla çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Güncel yönetmelikler ve ilgili yasal mevzuatlar çerçevesinde eşsiz projeler hazırlarken, bu konuda sektörümüzde büyük bir müşteri memnuniyetine sahip bulunmaktayız.

Anahtar Teslim Ev Yapan Firmalar

Günümüzde sektörde pek çok Anahtar Teslim Ev Yapan Firmalar yer alsa da firmamız olarak gerek alanında uzman kadromuz, gerek son teknoloji ile donanımlı güçlü altyapımız gerekse yüksek müşteri memnuniyetini esas alan çalışma prensiplerimizle sektörümüzde ön sıralarda yer almaktayız.

Anahtar teslim inşaat iş sürecinin işleyişi ve yapılan çalışmalar hakkında müşterilerimize sürekli bilgilendirmeler yaparak bu konuda müşterilerimizin akıllarında en ufak bir soru işareti dahi kalmamasına imkan sağlarken, dürüst ve titiz çalışma anlayışımızı da kesintisiz olarak sürdürmekteyiz.

Anahtar Teslim Ev Fiyatları

Anahtar teslim inşaatlarda ve evlerde fiyatlar birbirinden oldukça farklı değerler almaktadır. Burhan Sevinç Mimarlık Ofisi olarak bu alanda da sürdürdüğümüz dürüst ve uygun fiyatlı hizmet anlayışımız ile müşterilerimizin her zaman yanlarında yer almaktayız. Gerçekleştirilecek olan projelerde açığa çıkan Anahtar Teslim Ev Fiyatları değerlerini müşterilerimiz ile birlikte irdeleyerek müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarına profesyonel olarak yanıt vermekteyiz.

Anahtar Teslim Villa

Günümüzde anahtar teslim projeler arasında en sık tercih edilen hizmetlerin başında gelen Anahtar Teslim Villa gerek sağlamlığı gerek kalitesi gerekse de dizaynı ile mükemmel bir işçilik ve kusursuz bir çalışma gerektirmektedir. Firmamız olarak bu konuda da geliştirdiğimiz profesyonel hizmet anlayışımız ile birlikte müşterilerimize gerek çizimlerimizle gerekse de 3 boyutlu animasyonlarımızla hayallerini gerçeğe dökme olanağı sunarken yapıların eşsiz birer sanat eseri olmaları amacıyla da çalışmalarımızı kesintisiz olarak yürütmekteyiz.

Anahtar Teslim Villa Maliyeti

Burhan Sevinç Mimarlık Ofisi olarak bünyemizde yer alan anahtar teslim villa hizmetimizde Anahtar Teslim Villa Maliyeti değerlerini tamamen yapılacak olan villa özelliklerine göre güncel fiyat listesinden hesap etmekteyiz. Hizmet vermeye başladığımız ilk günden itibaren benimsediğimiz dürüst hizmet anlayışımız ile müşterilerimize her konuda bilgilendirme yaparak en uygun maliyetle yapıları inşa etmekteyiz.

Anahtar Teslim Villa Fiyatları

Burhan Sevinç Mimarlık Ofisi olarak bünyemizde yer verdiğimiz Anahtar Teslim Villa Fiyatları değerlerini genel olarak;

 • Yapının kat sayısı,
 • Yapının oda sayısı,
 • Yapının genişliği,
 • Yapıda kullanılan malzeme fiyatları,
 • İşgücü maliyetleri ve
 • Ekstra istenilen özelliklere göre belirlemekte olup müşterilerimizin isteklerine bağlı olarak fiyatlar üzerinde şekillendirmeler gerçekleştirmekteyiz.

Anahtar Teslim Köy Evi

Anahtar teslim projeler arasında en sık tercih edilen hizmetlerin başında gelen bir diğer hizmet ise Anahtar Teslim Köy Evi seçenekleridir. Villalara kıyasla daha uygun maliyetlere sahip olan bu yapılar, firmamız önderliğinde kısa süre zarfında inşa edilerek müşterilerimize çabuk kullanım imkanı da sunmuş olmaktayız.

Müstakil Ev Ankara

Firmamız olarak bünyemizde yer alan Müstakil Ev Ankara hizmetimiz ile yasal kuruluşlar tarafından onaylanmış ve izin verilmiş arsalar üzerinde, müşterilerimizin istedikleri ölçülerle ve malzemelerle eşsiz birer sanat eseri inşa etmekteyiz. Ankara gibi kalabalık ve yoğun bir tempoya sahip şehirlerde oldukça önemli bir ihtiyaç olan müstakil evler üzerine gerçekleştirdiğimiz çalışmalarımız ile her zaman müşterilerimizin yanlarında yer almaktayız.

Müstakil Ev Yapımı

Toplu konutlara kıyasla gerek inşa süreci gerekse de sunduğu konfor bakımından eşsiz birer yapı olan müstakil evler, projesine bağlı olarak yapım süreçleri de birbirlerinden farklılık göstermektedir.

Firmamız olarak bünyemizde yer verdiğimiz Müstakil ev yapımı hizmetimizle;

 • Müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun proje tasarımı,
 • Projenin istenilen ölçülerle ve istenilen malzemelerle hayata geçirilmesi,
 • Eksiksiz şekilde projenin tamamlanması ve
 • Son olarak da yapının müşteriye sunulması aşamasına kadar büyük titizlik, dikkat ve profesyonellikle çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Sizlerde hayata geçirmek istediğiniz müstakil ev hayalleriniz için firmamızla iletişime geçebilir, sorularınızı ve merak ettiklerinizi alanında uzman kadromuzla görüşebilirsiniz.

https://www.facebook.com/ankaramimarlikofisi

Paylaş:

Yorum bırak

Your email is safe with us.

WhatsApp